Spoštovani starši,
obvestilo velja za matično šolo, Podružnico s prilagojenim programom, POŠ Sava, POŠ Polšnik in vrtec Polhek na Polšniku
S ponedeljkom, 16. 3., bo v vzgojno-izobraževalnih zavodih na podlagi sklepa Vlade RS št. 18100-7/2020/2 in odredbe ministra za zdravje začasno prepovedano zbiranje ljudi v šolah. To pomeni, da se vzgojno-izobraževalna dejavnost ne bo izvajala fizično v vrtcih in šolah oziroma, da se v določenih primerih začasno ne bo izvajala.
V kolikor bo možno (odvisno od navodil ministrstva), bomo pripravili možnost izvajanja pouka na daljavo. Učenci, ki so danes v šoli bodo po koncu pouka s seboj domov odnesli vse učbenike, delovne zvezke, zvezke, copate in športno opremo. V času, ko bo šola zaprta, bodo namreč lahko po navodilih učiteljev del snovi predelali sami. V kolikor danes (v petek) vašega otroka ni v šoli, lahko po njegove stvari pridete v začetku naslednjega tedna.
O nadaljnjem poteku vzgojno-izobraževalne dejavnosti vas bomo obveščali preko šolske spletne strani, kjer bodo objavljene tudi vse pomembne informacije za učence in starše. Informacije s te strani posredujte tudi drugim staršem, če veste, da nimajo možnosti uporabe interneta.
Lep pozdrav.
Peter Strle, ravnatelj