Učenci OŠ Litija, POŠ Sava in Polšnik ter Podružnice s prilagojenim programom so v četrtek, 28. 11. 2019, povabili njihove starše, dedke, babice, bratce in sestrice ter tudi ostale občane na prednovoletni bazar. Za obiskovalce so pripravili čudovite izdelke za novoletna darila, ročno izdelane voščilnice, bogat srečelov, rute in šale za ponovno uporabo in zavetišče za plišaste živali. Obiskovalcem so bile na  voljo tudi okolju prijazne vrečke z logotipom šole. Za praznični vonj na bazarju so poskrbele kuharice s slastnimi palačinkami in učenci iz NAJ skupine s prijetno čajanko. Otroški in mladinski pevski zbor sta pripravila božično glasbo, skupina »Neuradno zasačeni« pa zabavno animacijo. Obiskovalci bazarja so lahko spoznali prostovoljce Evropske solidarnostne enote, ki delajo na šolah v naši okolici, predstavil se je tudi evropski projekt Joga za face. Dekleta so si lahko uredila nohte v kotičku za manikuro, gostje pa so si v mali telovadnici ogledali tudi plesne nastope. Mlajši otroci so imeli priložnost fotografiranja z Božičkom. Učenci so se razveselili vsakega obiskovalca in prostovoljnih prispevkov, s katerimi so obogatili šolski sklad. Iskrena hvala!

Katarina Kos